Recenze Genesis

Ověřený zákazník VeseléZvíře.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. dubna 2017

Zakoupeno v VeseléZvíře.cz

• Pro je složení výrobku a množství hrubé vlákniny.
  • Granule jsou moc malé, skoro jako diaboly a nepodporují tím správný zbrus, skus zubů dlouhým vláknem, nicméně jsem to pochopila z obrázků a mám je jako součást směsi s dalšími granulemi, které zbrus podporují, tvoří mi asi 10% jídelníčku hlodavce v granulích.

Každý si musí uvážit, co od stravy pro hlodavce čeká. Já tyto granule doporučuji míchat ještě s jinými, nejlépe Versele Laga Cavia Complete a třeba ještě JR Farm. Já morčeti míchám asi 5 druhů komplexních granulí, je vitální a má krásnou srst. (Info ohledně krmení doporučuji zjistit si na webu Morčata u Reny, jakož i jiné dobré věci)

Lukáš Bláha Lukáš Bláha

Přidáno: 10. dubna 2017

Doporučuji.... :)

Ověřený zákazník Herní svět Ověřený zákazník

Přidáno: 19. února 2017

Zakoupeno v Herní svět

• Super ovladač za rozumnou cenu. Dobře padne do ruky a nemusí se nic instalovat stačí jen připojit a hrajete.

Přidáno: 17. února 2017

• jsou super a také levnější verze razer

super sluchátka

Přidáno: 19. října 2016

• Prijateľná cena slúchadiel
  • Dostatočne pevné spracovanie
  • Celkom dobrá citlivosť mikrofónu
  • Nízka kvalita výšok, nevýrazné stredy
  • Pri dlhšom nosení na hlave tlačia
  • Jednoducho vyzerajúce slúchadlá

Genesis je menej známa spoločnosť na našom trhu. Nedávno sme priniesli duel jej dvoch myšiek. Výrobca má však v portfóliu aj slúchadlá, otestovali sme model H59. Každý fanúšik hier vie, že dobré slúchadlá môžu zvýšiť herný zážitok a pocit z hry. Čo všetko prináša testovaný model?

Ověřený zákazník www.krmiva-24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. října 2016

Zakoupeno v www.krmiva-24.cz

• best
  • nic..možná bych ocenila na trhu i větší balení např. 5kg

užíváme již několik let, kvalitní granule ..

Ověřený zákazník Stolní počítače CZ Agnar

Přidáno: 12. srpna 2016

(naposledy upraveno 14. února 2018)

Zakoupeno v Stolní počítače CZ

• Dobrý zvuk
  • Kvalitní zvuk
  • kvalitní bassy
  • redukce z 1x3,5mm jack na 2x3,5mm jack
  • nekvalitní mikrofon
  • kabel se začal asi po roce a půl lámat

Sluchátka používam na hraní hry csgo problémy byli 2x zatím jen s mikrofonem,ale ten jsem stejně vytáhl a používam tyto sluchátka bez mikrofonu dale šli 1x na reklamaci kvuli tomu že už mi přestalo fungovat pravé sluchátko,zaslali mi nová sluchátka a zatím žádný problém nebyl.

Ověřený zákazník Stolní počítače CZ Ověřený zákazník

• Velmi dobrý zvuk
  • Odnímatelný mikrofon
  • Redukce na 3-piny do počítače
  • Relativně kvalitní mikrofon
  • Desing který neurazí ani neohromí
  • Velikost tlačítka na ovládání hlasitosti

Pri celkovém pohledu na cenu a výkon, bych řekl, že se jedna o špičkové sluchátka s vynikajícím zvukem i s velmi kvalitním utlumením kdy i pri hlasitém poslechu nerušíte okolí a i pouze při nasazení sluchátek dostanete shuba 1/5 ruch z okolí. Ovšem sluchátka jsou velmi velká a proto nemusí padnout každému. Mikrofon je vzhledem velmi zajímavý a zároveň dostačující na komunikaci pri hraní s kamarády.

Ověřený zákazník Herní svět Ověřený zákazník

Přidáno: 7. července 2016

Zakoupeno v Herní svět

• Lehký
  • Lehce podsvícený
  • Příjemný na dotek
  • Vibrace
  • Dobrá cena/výkon
  • Ovladač vibrací se hledá zvláštně.

Za málo penez spousta muziky. Výborný na hraní např. Dark Souls, kde jsou vibrace opravdu dobře nakalibrovány. Ovladač je příjemný do ruky, joysticky nevržou a vše se dá mačkat, tak jak má. Někomu by možná nevyhovovala velikost, je poměrně široký, ale pokud ho nedrží v ruce malé dítě, je vše v pořádku.

Přidáno: 4. června 2016

• zvuk
  • mikrofon nefungoval po 7 dnech
  • po 8 měsících nefungují pujdou na reklamaci

Sluchátka jsem dostal k narozeninám mikrofont jsem po týdnu odpojil nebot přestal fungovat,ale mám svuj mikrofon který jede a tak jsem to nechal plavat a dnes mi přestalo fungovat pravé sluchátko takže sluchátka pošlu na reklamaci.

Přidáno: 16. května 2016

• kvalitní zvuk
  • velmi pěkný vzhlet
  • dobrá cena
  • kvalitní mikrofon
  • po roce a půl jsem nenašel žádnou vadu

jak jsem již všechno řek sem s nimy velmi spokojen

Přidáno: 5. května 2016

• výborná ergonomie
  • příjemný povrch
  • kvalita zpracování
  • analogové trigery
  • kontrolky jsou umístěné tak, že je na ně vidět, ale neoslňují
  • umí x-input i d-input
  • tichý při vibracích
  • vibrace by mohly být trochu intensivnější
  • škoda že se nedělá i v modrém designu

jeden z nejlepších gamepadů co jsem kdy měl v ruce, a za tu cenu je zadarmo. Lehký, krásně padne do ruky. Akorát u mého kousku je na pravém analogu při pohybu cítit i slyšet slabounké drhnutí,ale to se myslím ochodí a ikdyby ne, je to maličkost. Také u mého kusu tlačítka v joystikách nemají úplně stejný chod při stisku. Pogumovaný povrch je tak něco mezi plastem a gumou, na dotyk příjemný, ale není měkký ani tak přilnavý jako klasická guma, a čas ukáže jaká bude jeho životnost. Přesto je zpracování na dnešní dobu a na tu cenu velmi dobré. V tom důležitém bez chyby.
Po zkalibrování naprosto bezchybný chod všech prvků, moc se mi líbí, že i trigery fungují jako osa(mají společnou, každý vychyluje na jednu stranu) a pracují plynule.
Doufám, že dlouho vydrží, možná si koupím ještě jeden.
Je celkově velmi dobře vymyšlený, což nemůžu říct o několika jiných, které jsem zkoušel. Kdo hledá najde:-)
Můžu doporučit.

• Odjímatelný mikrofon
  • Pohodlnost
  • KABEL !
  • Konektory

Tyto sluchátka už mám rok a spokojenost. Ale i přes strašně moc plusů mají jednu nevýhodu. Po roce denního používání se mi stalo že se kabel začal kroutit a kroutil se dál později byl kabel tak poškozený že jsem musel kabel omotat izolačkou. Takže pokud toto vidí někdo od Genesisu (pochybuju) tak prosím dejte tam textilový kabel a dokonalost. Tak a ted k těm plusům, upřímně za tuto cenu nekoupíte lepší herní sluchátka. Jsou velice pohodlné. Trochu velké ale to mi vyhovuje. Pěkný čistý zvuk poměrně na takové sluchátka dost dobré basy. Když ještě použijete ekvalizér tak bomba. Za tu cenu mě překvapily je to opravdu dobrý poměr cena/výkon . A jako bonus tu je odjímatelný mikrofon který je taky poměrně kvalitní a odjímatelný nechcete ho tak ho prostě vezmete a můžete ho hodit za sebe a pak zase zapojit. Pokud váháte opravdu doporučuji.

Ověřený zákazník PetDiscont.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. dubna 2016

Zakoupeno v PetDiscont.cz

Our rabbit loves it.

Přidáno: 17. dubna 2016

• Padne do ruky, velmi pohodlný tvar
  • Matný povrch
  • Výběr mezi XINPUT a DINPUT

Myslím si, že za tuto cenu je to moc dobrá volba. Je pohodlný, i po delším používání je gamepad bez jakéhokoliv mechanického poškození. Jsem s ním velmi spokojen.

Ověřený zákazník suntech.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. dubna 2016

Zakoupeno v suntech.cz

• Skvěle padne do ruky
  • Tah páček tak akorát
  • Hodí se jak na závodní hry tak na sportovní (funguje se vším všudy i ve FIFA 14, 13 a samoz. novějších)
  • Vibrace
  • V některých hrách nefunguje buď pravý analog nebo R2
  • Délka kabelu
  • Některé hry je třeba restartovat po přepnutí z X-input na D-input

I přes některé nedostatky lze vyjádřit spokojenost, za 350,- Kč to rozhodně není špatná volba. Snad vydrží :-)

Ověřený zákazník HappyZoo Ověřený zákazník

Přidáno: 9. února 2016

Zakoupeno v HappyZoo

• poměr kvalita/ cena a Pralinkovi chutnají nejvíce

Koupila jsem králíkovi několik různých druhů granulí, ale jen tyhle má doopravdy rád. Dříve jsem kupovala Genesis Alfalfa a nyní jsem přešla na tyto. Naprostá spokojenost. Byly vždy k dispozici a super cenu, ikdyž teď po Novém roce, jsem je nemohla asi 3 týdny nikde objednat.

Přidáno: 8. února 2016

• Vybrace
  • Záruční List
  • Možnosti usb/ps3/pc/xbox360
  • podsvícení by bylo na ovladači super !

Výborný a za cenu kupujte ! :)

Zobrazuji 301 - 320 ze 352 recenzí 1...14 15 [ 16 ] 17 18